Zoekresultaten (2.188)
U zoekt in Commissievergaderingen, Vergadering
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 16:30 - 18:30 uurPeriodiek overleg met het college van de Algemene Rekenkamer
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurIPU - 12+ Extraordinary Steering Commitee - online
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 16:00 - 18:00 uurOVSE PA - Webinar on Parliamentary Web Dialogue on the topic of “Gendered Impacts of COVID-19” (Via Cisco Webex videoconferencing)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 10:30 - 11:15 uurDelegatiebijeenkomst werkbezoek Zweden en het VK
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Honouring of Obligations and Commitments meeting to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the No Hate Parliamentary Alliance (to be confirmed)
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 13:15 - 13:45 uurVoorbereidingsgroep Circulaire economie
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Joint Committee to be held by videoconference
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie - Uitreiking Prijs der Nederlandse Letteren
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep verantwoordingsactiviteiten
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep Monitor brede welvaart en CBS
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:15 - 16:15 uurVoorbereidingsgroep kennisthema GLB
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 18:00 - 18:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
tijdelijke commissie Benoeming Nationale ombudsman
Tijd vergadering 16:30 - 18:00 uurBijeenkomst Tijdelijke Commissie Benoeming Nationale Ombudsman
Justitie en Veiligheid
Tijd vergadering 12:00 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep Evaluatie Politiewet 2012
Financiën
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs wgo jaarverslag Financien
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurTijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek Europese instellingen
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:30 - 18:30 uurBriefing rapporteurs begroting SZW 2020 (wordt verplaatst naar 13 november 2019)
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep De juiste zorg op de juiste plek
politieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
Economische Zaken en Klimaat
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep tijdelijke commissie aardgaswinning Groningen
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurInformatiebijeenkomst tijdelijke commissie Fraudebestrijding en Dienstverlening
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek Engeland
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurVoorbereidingsgroep invulling RTG Vuurwerk.
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Secretaries of Delegation meeting on-line
Financiën
Tijd vergadering 18:30 - 20:00 uurPeriodiek overleg met het college van de Algemene Rekenkamer
Financiën
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurUitvoering van het werkprogramma rijksuitgavenonderwerpen (deze bijeenkomst start direct aansluitend op de procedurevergadering) (Let op: verplaatst naar 14 januari 2016)
politieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep Artikel 13
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 10:30 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep De juiste zorg op de juiste plek
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep uitvoering motie-Veltman
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Bureau of the Assembly
Financiën
Tijd vergadering 14:14 - 15:15 uurGesprek voorbereidingsgroep mondiale schuldenlast met CPB
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination (geannuleerd door de Parliamentary Assembly of the Council of Europe ivm de wereldwijde uitbraak van het Coronavirus)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Conference on Countering International Terrorism
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep Mestbeleid - tot nader order uitgesteld
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 11:30 - 13:00 uurBenelux Parlement - vergadering van het Permanent Comité via Zoom
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurIPU - Secretary of delegation briefing (On-line)
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurVoorbereidingsgroep Scandinavische lessen
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 10:00 - 12:00 uurVergadering van de tijdelijke commissie Evaluatie Wet Parlementaire Enquête (TCEWPE)
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Dag van de Publieke Dienstverlening
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema 'Opleidingen in de zorg'
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 09:45 - 10:30 uurVoorbereidingsgroep Aanpak Wachtlijsten en Wachttijden in de zorg
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 14:00 - 16:00 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurNAVO PA - Joint Ukraine-Nato Interparliamentary Council (UNIC) en NATO Partnerships (PCNP) Virtual Meeting
tijdelijke commissie Benoeming Nationale ombudsman
Tijd vergadering 13:30 - 14:30 uurBijeenkomst Tijdelijke Commissie Benoeming Nationale ombudsman
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Political Affairs and Democracy to be held by videoconference
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen (digitaal)
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVergadering commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:30 - 16:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:00 - 16:30 uur(Kringloop) landbouw en klimaat
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurDerde bijeenkomst Voorbereidingsgroep Dag van de Publieke Dienstverlening
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurVoorbereidingsgroep Rondetafelgesprek WW-fraude
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 15:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Honouring of Obligations and Commitments meeting to be held by videoconference
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurBesluitvorming Voorontwerp Tijdelijke huisvesting Tweede Kamer (Geannuleerd)
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 10:30 - 12:30 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie - Bureauvergadering
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurBijeenkomst rapporteurs Begrotingsonderzoek OCW
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 12:30 - 15:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 15:30 - 16:30 uurBespreking resultaten controle processen-verbaal en bespreking concept-verslag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science, Education and Media
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 09:30 - 10:30 uurVergadering commissie voor de Werkwijze
politieke voorbereidingsgroep IPC GBVB
Tijd vergadering 13:15 - 21:00 uurInter-Parliamentary Conference CFSP/CSDP session
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep Wetenschapsbeleid (alleen voor leden in de voorbereidingsgroep)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurVierde bijeenkomst voorbereidingsgroep Dag van de Publieke Dienstverlening (via teams)
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:30 - 16:30 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Financiën
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurUitvoering van het werkprogramma rijksuitgavenonderwerpen (deze bijeenkomst start direct aansluitend op de procedurevergadering)
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek Wadden
algemene commissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurStartgesprek Kennisagenda: Internationale klimaatfinanciering
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurGesprek rapporteurs position paper EU-Arbowetgeving
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 16:30 - 17:15 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Zero-emissiezones
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:30 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep RTG arbeidsparticipatie van vrouwen en mogelijkheden om potentieel beter te benutten
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep NVWA - verplaatst naar 22 november 2018
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Conferentie over de "Key Outcomes of the 2021 Brussels NATO Summit" (on-line)
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurIPU - Webinar for Parliamentarians on "Compliance and implementation under the Paris Agreement"
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 09:00 - 11:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 16:30 - 18:30 uurVergadering Bouwbegeleidingscommissie (geannuleerd)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Natuur/Natura 2000 (via videoverbinding)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination meeting to be held by videoconference
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep GLB - Impact Assessment
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 15:00 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Presidential Committee
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep Staatscommissie Demografische Ontwikkelingen 2050
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 16:00 - 17:00 uurIPU - 12Plus Working Group on US – IPU Membership (virtual)
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Integraal bereikbaarheidsbeleid
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 20:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Fact Finding Mission
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 10:30 - 11:30 uurVergadering van de tijdelijke commissie Wet Parlementaire Enguête
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurGezamenlijke vergadering van de commissies KOREL en KR
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurGezamenlijk delegatieoverleg met Eerste Kamer IPKO januari 2022 (via videoverbinding)
algemene commissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurVoorbereidingsgroep kennisagenda thema Handel
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 11:30 - 12:30 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie - Bureauvergadering per Videoverbinding
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Virtuele bijeenkomst van het Political Committee (PC)
Financiën
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep uitvoering van de motie-Leijten/Inge van Dijk
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 11:00 - 12:30 uurBenelux parlement - videoconferentie van het Permanent Comité
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:00 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVeranderende arbeidsmarkt (geannuleerd)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Programma Aanpak Stikstof
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:00 - 15:45 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Natuur en stikstof (en biodiversiteit)
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 10:45 - 12:45 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie - Bureauvergadering
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurIPU - 13th Summit of Women Speakers of Parliament (in person)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep RTG Rekenkundige ondergrens bij het berekenen van stikstofdepositie van individuele projecten
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep Leven Lang Ontwikkelen
algemene commissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Tijd vergadering 10:00 - 10:30 uurVoorbereidingsgroep kennisagenda thema EU-OS
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurPeriodiek overleg Algemene Rekenkamer
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurVergadering commissie voor de Werkwijze
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on the Election of Judges to the European Court of Human Rights meeting to be held by videoconference
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 12:30 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 10:00 - 12:00 uurBijeenkomst TCU (videoconferentie)
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 16:30 - 17:15 uurGezamenlijke delegatievergadering i.v.m. IPKO
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 11:00 - 12:30 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie - Bureauvergadering (Hybride)
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:00 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 14:00 - 17:00 uurIPU - Virtual Event on Young Women's Political Participation and Leadership
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:15 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep/rapporteur Verordeningen dierenwelzijn
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Presidential Committee
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 12:30 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep Veranderende arbeidsmarkt
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 11:30 - 12:15 uurVoorbereidingsgroep wachttijden en wachtlijsten in de zorg
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 11:30 - 15:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 13:30 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep arbeidsmarktbeleid in de zorg
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep Effecten luchtvaart op de natuur
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Secretaries of delegation meeting on-line
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development to be held by videoconference
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:30 - 15:00 uurVoorbereidingsgroep Monitor Brede Welvaart
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep ZZS - geen doorgang verplaatst naar 23 september om 15.30 uur
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep hoorzitting/rondetafelgesprek WW-fraude
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 09:00 - 12:00 uurInterparlementair Koninkrijksoverleg juni 2014
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on the Election of Judges to the European Court of Human Rights
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 13:00 - 14:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Financiën
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs belastingheffing digitale economie
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:00 - 13:45 uurVoorbereidingsgroep KVKO- Onderwerpen Kennisagenda 2019
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 16:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 15:00 - 19:00 uurIPU - Vergadering 12 Plus Groep
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 12:00 - 15:30 uurIPU - 12PLUS INFORMAL STEERING COMMITTEE MEETING (virtual)
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurTijdelijke commissie uitvoeringsorganisaties
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep EU-rapporteurschap verordening natuurherstel
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 08:00 - 09:00 uurIPU - Vergadering 12 Plus Groep
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Brexit - voorbespreking rondetafelgesprek Brexit
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 13:00 - 23:00 uurInterparlementaire themaconferentie over energie, inclusief enige aspecten van innovatie met daarbij bijzondere aandacht voor ciruculaire economie
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Onderzoeksvoorstel randvoorwaarden groeipotentie culturele en creatieve sector
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 16:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurIPU - The 6th G20 Parliamentary Speaker's Summit (P20)
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:00 - 17:30 uurTijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:15 - 09:45 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek aan het RIVM
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek 'Koopkracht van ouderen'
Europese Zaken
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurGezamenlijke vergadering EU-commissies Eerste en Tweede Kamer (tijd gewijzigd ivm VSO Raad Algemene Zaken d.d. 18 januari 2016)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Parliamentary workshop on violence against women
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep opzet rondetafelgesprek over de wolf
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Standing Committee, to be held by videoconference
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:30 - 15:00 uurGesprek mandaat beoogde EU-Rapporteurs Circulaire economie
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 19:00 - 20:00 uurInformeel gesprek staatssecretaris ter voorbereiding op IPKO juni 2023
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 12:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development meeting to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Bureau of the Assembly
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 00:01 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa, 4e deelsessie, Straatsburg
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 00:01 - 23:59 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa, 4e deelsessie, Straatsburg
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 00:01 - 23:59 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa, 4e deelsessie, Straatsburg
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 00:01 - 23:59 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa, 4e deelsessie, Straatsburg
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 23:59 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa, 4e deelsessie, Straatsburg
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 17:45 - 18:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering tot 14:00 uurVoorbereidingsgroep Kennisthema achterstanden
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 11:30 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep Lessen Scandinavische landen zorgtaken en langdurige zorg
parlementaire enquêtecommissie Corona
Tijd vergadering 11:00 - 17:00 uurVergadering Parlementaire enquêtecommissie Corona
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 14:00 - 17:00 uurInterparlementair Koninkrijksoverleg (IPKO) (digitaal)
Justitie en Veiligheid
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurPresentatie en beoordeling inzake aanbesteding externe ondersteuning Wetboek van Strafvordering
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurStartgesprek voorbereidingsgroep Luchtkwaliteit
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 14:30 - 17:00 uurOVSE PA - Webinar Call for Action – Helsinki +50 meeting onthe role of the OSCE in addressing the war in Ukraineand its consequences
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 08:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy
algemene commissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurUitwerking voorstel van een commissie-activiteit over de SDG-doelen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Kringlooplandbouw
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committtee on Legal Affairs and Human Rights
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 16:00 - 22:00 uurReguliere vergadering van de commissies voor Europese Zaken van nationale parlementen (Plenaire COSAC-bijeenkomst)
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 16:30 - 17:30 uurGezamenlijke vergadering ter voorbereiding op het komend IPKO
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep GLB - voorbespreking rondetafelgesprek GLB
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 10:00 - 10:45 uurVoorbereidingsgroep van de V-100 en het Verantwoordingsontbijt
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurWerkgroep schulden en armoede (verplaatst naar 21 februari 2018)
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 10:00 - 18:00 uurInterparlementaire Koninkrijksoverleg (14-16 juni 2017)
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Medische keuringen en CBR
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurBenelux Parlement - Delegatievergadering
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep De Juiste zorg op de Juiste plek
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurIPU - Webinar on “Lessons from the COVID-19 pandemic: parliamentary action to reduce risks, strengthen emergency preparedness and increase resilience”
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 13:30 - 14:30 uurStartgesprek voorbereidingsgroep Integraal bereikbaarheidsbeleid
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:15 - 14:45 uurVoorbereidingsgroep Knooppunten internationaal vlieg- en treinverkeer
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:00 - 16:00 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen
Europese Zaken
Tijd vergadering 16:30 - 18:00 uurKennisbijeenkomst over Werkprogramma Europese Commissie 2020 (GEANNULEERD WEGENS CORONAVIRUS)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:30 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Monitoring Committee
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 11:00 - 13:00 uurBenelux parlement - Extra commissiedag
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep RTG Hoog-risico honden
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Honouring of Obligations and Commitments
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 10:30 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Landschapsgronden
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 10:30 - 11:30 uurStartbijeenkomst van de begeleidingsgroep pilot burgersignalen
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Omgevingsveiligheid en milieurisico's
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 15:45 - 16:45 uurVoorbereidingsgroep afspraak kosten en baten vervoersmodaliteiten met RLI en PBL
Financiën
Tijd vergadering 14:00 - 14:45 uurVoorbereidingsgroep besluitvorming interparlementaire conferentie over EMU (Donkerkamer)
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 15:00 - 16:30 uurIPU - Parliamentary Forum at the High Level Political Forum on sustainable development (Meeting online)
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurTijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:45 uurVoorbereidingsgroep Betalen naar gebruik
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurVoorbereidingswerkgroep werkbezoek PicNic
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:45 - 18:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurVoorbereidingsgroep startgesprek onderzoek randvoorwaarden groeipotentie culturele en creatieve sector
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurOVSE PA - extraordinary meeting of the Standing Committee (on-line)
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurIPU - Algemene Ledenvergadering Nederlandse IPU-Groep (on-line)
Financiën
Tijd vergadering 12:30 - 13:00 uurVergadering voorbereidingsgroep inzake uitvoering motie Leijten/Inge van Dijk (35510-62)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurWerkgroep "Veranderende arbeidsmarkt"
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurVoorbereidingsgroep herziening GLB
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 10:15 - 11:45 uurVergadering commissie voor de Werkwijze
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek over pensioenen
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Rules of Procedure, Immunities and Institutional Affairs
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 12:00 - 14:00 uurIPU - 12PLUS Virtual Meeting
Financiën
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep onderwerpen werkbezoek Frankfurt (wordt verplaatst)
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep (rondetafel)gesprek met koepelorganisaties over het VTH-stelsel
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 10:00 - 10:30 uurGesprek rapporteur PHS Boulakjar (D66)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:00 - 13:45 uurVoorbereidingsgroep KVKO- Onderwerpen Kennisagenda 2019 (verplaatst naar 5 november van 13.00-13.45 uur)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:30 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Honouring of Obligations and Commitments meeting to be held by videoconference
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek aan Oostenrijk en Zwitserland
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:15 - 14:45 uurVoorbereidingsgroep kennisversterking Leven lang leren en aansluiting arbeidsmarkt (alleen voor leden die in de voorbereidingsgroep zitten)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Honouring of Obligations and Commitments
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurBenelux Parlement - Permanent Comité (hybride)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 10:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of Secretaries of Delegations (on-line)
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:30 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurOVSE PA - Migration Committee: Meeting with European Commission by Videoconference
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 17:00 - 18:15 uurVergadering commissie voor de Werkwijze (verplaatst naar 26 mei)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights meeting to be held by videoconference
Financiën
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs belastingheffing digitale economie
Financiën
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs Inzicht in Kwaliteit (verplaatst naar 21 maart)
Europese Zaken
Tijd vergadering 09:30 - 09:45 uurDelegatieoverleg: evaluatie werkbezoek Griekenland en Macedonië
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Secretaries of Delegation Meeting (on-line)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurInbrengvergadering rapporteurs Jaarverslag 2015 SZW
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 16:30 - 18:00 uurPresentatie Definitief Ontwerp tijdelijke huisvesting B67 (bij 40% gereed).
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep begrotingsrapporteurs
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen (videoverbinding)
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Europese Zaken
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurSymposium onderzoek Nederlandse belangenbehartiging in de Europese Unie
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 14:00 - 16:00 uurOVSE PA - Secretary of Delegation briefing on the modalities of the 2021 OSCE PA Remote Annual Session (on-line)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep - rapporteurs Verordening duurzaam gebruik gewasbeschermingsmiddelen
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 16:00 - 16:30 uurKennisagenda: werkgroep Buitenlands beleid van de EU, inclusief de verschuiving van machtsverhoudingen EU, VS, China
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 08:00 - 09:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Presidential Committee
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 12:30 - 13:30 uurVergadering van de werkgroep Positionering commissie
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:15 - 12:45 uurVoorbereidingsgroep kennisvraag mestwetgeving en mestkringlopen (Lodders en Bromet)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:30 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep KVKO- Onderwerpen Kennisagenda 2019
Financiën
Tijd vergadering 09:00 - 14:30 uurEuropese Parlementaire Week (European Semester Conference)
Financiën
Tijd vergadering 12:30 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep gesprek met eurocommissaris Gentiloni
Financiën
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurWerkgroep begroten en verantwoorden (Monitor Brede Welvaart en overig)
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:45 - 12:15 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs die de wetenschapstoetsen begeleiden.
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 00:01 - 17:00 uurNAVO PA, Spring Session, Vilnius, Lithuania
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 00:01 - 23:59 uurNAVO PA, Spring Session, Vilnius, Lithuania
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 00:01 - 23:59 uurNAVO PA, Spring Session, Vilnius, Lithuania
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 09:00 - 23:59 uurNAVO PA, Spring Session, Vilnius, Lithuania
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Virtuele bijeenkomst van het Defence and Security Committee (DSC)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development meeting to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 16:00 - 17:00 uurVergadering van de werkgroep Positionering CVB (bestemd voor leden van de werkgroep)
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
parlementaire enquêtecommissie Corona
Tijd vergadering 11:00 - 13:30 uurVergadering Parlementaire enquêtecommissie Corona
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Rules of Procedure, Immunities and Institutional Affairs
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 17:30 - 19:30 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering tot 09:00 uurVoorbereidingsgroep RTG Kaderrichtlijn Water
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 11:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Extra Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:30 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Presidential Committee
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 16:00 - 19:00 uurAfbouw Interparlementair Koninkrijksoverleg juni 2014
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Presidential Committee
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 14:00 - 16:00 uurIPU - Webinar for Parliamentarians on “COVID-19 and Gender Equality”
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurVergadering van de tijdelijke commissie Wet Parlementaire Enquête
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 16:00 - 16:45 uurVoorbereidingscommissie rondetafelgesprek beroepsziekten
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 14:00 - 16:00 uurAmbtelijke bijeenkomst NATO Parlementaire Assemblée 2014
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 16:45 - 17:30 uurGezamenlijke delegatievergadering i.v.m. IPKO
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 12:00 - 16:00 uurIPU - 12 PLUS meeting (on-line)
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep Scandinavische lessen zorgtaken en langdurige zorg
parlementaire enquêtecommissie Corona
Tijd vergadering 12:00 - 15:00 uurVergadering Parlementaire enquêtecommissie Corona
Europese Zaken
Tijd vergadering 12:30 - 13:00 uurVergadering Rapporteurschap rechtsstatelijke ontwikkelingen in de Europese Unie
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep Arbeidsmarktbeleid in de zorg
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 16:30 - 18:00 uurPresentatie Definitief Ontwerp tijdelijke huisvesting B67 (bij 90% gereed)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep Krapte op de arbeidsmarkt
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:30 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep menselijke maat
politieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurIPU-delegatieoverleg (online)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek aan Oostenrijk en Zwitserland
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Schulden
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep Kennisthema herinvoering basisbeurs / bespreken concept kennisproduct
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 08:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurGesprek rapporteur Peter De Groot (VVD) over de begroting IenW
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Virtuele bijeenkomst van het Science and Technology Committee (STC)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Monitoring Committee
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurGesprek van rapporteurs Jaarverslag SZW 2023 met de Algemene Rekenkamer
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:30 - 17:15 uurOVSE PA - Ad Hoc Committee on Migration Online Meeting
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurVoorbereidingsgroep Evaluatie Comptabiliteitswet (per videoverbinding)
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 16:00 - 16:30 uurVoorbereidingsgroep Kennisagenda 2019: Godsdienstvrijheid VERPLAATST
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 12:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Parliamentary Network Women Free from Violence meeting to be held by videoconference
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Secretaries of delegation meeting (on-line)
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 08:00 - 09:00 uurIPU - Vergadering 12 Plus Groep
Economische Zaken en Klimaat
Tijd vergadering 13:30 - 14:30 uurStartgesprek geselecteerde onderzoeksbureau schadeafhandeling
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 16:30 - 17:45 uurVergadering Commissie voor de werkwijze
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep kennisagenda 'verhouding met Rusland'
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 17:00 - 18:30 uurNAVO PA - Webinar on Parliamentary Oversight Over Military Intelligence – Lessons (to be) Learned
Financiën
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurVoorbereidingsgroep voorstel van Azarkan en Inge van Dijk om een intern onderzoek naar het functioneren van de Uitvoeringsorganisatie Herstel Toeslagen (UHT) en de Commissie Werkelijke Schade (CWS) uit te laten voeren
Financiën
Tijd vergadering 11:15 - 11:45 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Herziening toeslagenstelsel
politieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
Tijd vergadering 12:45 - 13:30 uurPVG IPC Mensenhandel
tijdelijke commissie Benoeming Nationale ombudsman
Tijd vergadering 12:45 - 13:30 uurBijeenkomst Tijdelijke Commissie Benoeming Nationale Ombudsman
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:00 - 12:30 uurBijeenkomst begeleidingscommissie en Rathenau Instituut
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 12:30 - 13:30 uurBesloten Bijeenkomst Auditcomité (rapporteurs begrotingen en jaarverslagen in vaste commissies) (Is verplaatst naar 4 oktober a.s.).
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Gewasbescherming.
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 09:00 - 11:00 uurVergadering over de WPE in een historische en juridische context
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurOVSE PA - Web-based seminar on “Respecting human rights and maintaining democratic control during states of emergency” (Via Cisco Webex videoconferencing)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Webinar on UNSCR 1325 at 20: Achievements and Remaining Challenges in Implementing the Women, Peace and Security Agenda
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 11:30 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep Arbeidsmarktbeleid (of zoveel eerder direct aansluitend aan de procedurevergadering VWS)
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 12:00 - 13:00 uurStartbijeenkomst voor rapporteurs jaarverslagen (Uitgesteld)
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 15:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep - rapporteurs Verordening duurzaam gebruik gewasbeschermingsmiddelen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:45 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Natuur en Stikstof (inclusief biodiversiteit)
parlementaire enquêtecommissie Corona
Tijd vergadering 11:00 - 17:00 uurVergadering Parlementaire enquêtecommissie Corona
Financiën
Tijd vergadering 17:10 - 18:00 uurVervolg gesprek voorbereidingsgroep uitvoering van de motie-Leijten/Inge van Dijk (besloten)
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 09:00 - 15:00 uurReguliere vergadering van de commissies voor Europese Zaken van nationale parlementen (Plenaire COSAC-bijeenkomst)
politieke voorbereidingsgroep IPC GBVB
Tijd vergadering 18:00 - 18:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC GBVB/GVDB
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 18:00 - 18:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
politieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 14:00 - 16:00 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurGesprek voorbereidingsgroep voor invulling van het prioritaire kennisthema Brexit met de Brexit-rapporteur deel LNV
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurVoorbereidingsgroep dag van de Uitvoering
Financiën
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurVoorbereidingsgroep Verantwoordingsactiviteiten 2019 (verplaatst naar 24 januari)
Binnenlandse Zaken
Tijd vergadering 16:00 - 19:00 uurWorkshop benoemingen (tot nader order uitgesteld)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Seminar on the role of national parliaments in implementing standards of the European Convention of Human Rights
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination meeting to be held by videoconference
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek Brussel (via Teams)
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 09:15 - 10:15 uurTijdelijke commissie Uitvoeringsorganisatie
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:00 - 15:00 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoortgangsgesprek literatuuronderzoek Rondkomen
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science, Education and Media (geannuleerd door de Parliamentary Assembly of the Council of Europe ivm de wereldwijde uitbraak van het Coronavirus)
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 16:00 - 17:00 uurIPU - Bestuursvergadering
tijdelijke commissie Breed welvaartsbegrip
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurCommissiebijeenkomst geannuleerd
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Financiën
Tijd vergadering 15:15 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep werkbezoek aan Japan (Wttewaall van Stoetwegenzaal)
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 11:30 - 12:30 uurVergadering van de werkgroep Positionering CVB (nieuwe datum en tijd; bestemd voor de leden van de werkgroep)
Financiën
Tijd vergadering 16:30 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs belasting digitale economie
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurGeannuleerde vergadering van de begeleidingsgroep pilot burgersignalen (commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven). De vergadering wordt op een later moment ingepland.
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Conference 'Mobilising political forces to prevent and combat violence against women' (Online)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingswerkgroep Schulden
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Virtuele bijeenkomst van het Science and Technology Committee (STC)
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:15 - 15:00 uurVoorbereidingsgroep kennisversterking Leven lang leren en aansluiting arbeidsmarkt (alleen voor leden in de voorbereidingsgroep)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa – Monitoring Committee
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurRapporteur ERTMS dhr. Van Aalst (via videoverbinding)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee meeting
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee meeting to be held by videoconference to be held by videoconference
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs ontwerpbegroting Transitiefonds landelijk gebied en natuur
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep Inkomsten en Verdienmodel landbouw
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Rules of Procedure
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurVergadering van de tijdelijke commissie evaluatie Wet Parlementaire Enquête
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep Veranderende arbeidsmarkt
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:00 - 17:30 uurTijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Financiën
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurWerkgroep begroten en verantwoorden (per videoverbinding)
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:30 - 11:00 uurBenelux Parlement - Permanent Comité
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 14:30 - 17:00 uurOVSE PA - Online Roundtable “Toward Helsinki +50: Reaffirming a Common Purpose”
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurvoorbereidingsgroep Kennisagenda 2019: Nederlanders in het buitenland en consulaire dienstverlening
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Equality and Non-Discrimination
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 10:45 - 11:15 uurVoorbereidingsgroep ‘Uitvoerbaarheid van beleid op het boerenerf’
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurVerslag commissie Geloofsbrieven
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 16:15 - 17:00 uurGezamenlijke delegatievergadering ter voorbereiding op het IPKO
Financiën
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurWerkgroep werving buitengewoon collegelid Algemene Rekenkamer
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Fact-finding visit to Rabat
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science, Education and Media
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:25 - 12:55 uurVoorbereidingsgroep invulling en mandaat voor het rapporteurschap Natuur
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:15 - 11:45 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Scheefgroei van winsten en lonen bij bedrijven
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurOverleg TCU (videoconferentie)
Financiën
Tijd vergadering 08:00 - 18:30 uurVerantwoordingsactiviteit: V-100 (geannuleerd n.a.v. maatregelen rondom het coronavirus)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep Gemeenschappelijk Landbouwbeleid
Financiën
Tijd vergadering 10:30 - 11:30 uurWerkgroep begroten en verantwoorden (per videoverbinding) (Verplaatst naar 26 januari 2021)
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep Veranderende arbeidsmarkt
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 09:00 - 22:00 uurOpbouw Interparlementair Koninkrijksoverleg juni 2014
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 17:15 - 17:45 uurVergadering commissie voor de Werkwijze
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 14:15 - 14:45 uurVoorbereidingsgroep RTG Kweekvlees en vleesvervangers
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy meeting to be held by videoconference
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Secretaries of delegation online meeting
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 12:00 - 17:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Europese Zaken
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurInterparlementaire commissievergadering Europees Parlement over EU-uitbreiding
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 08:00 - 10:00 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 15:00 - 19:00 uurIPU - Vergadering 12 Plus Groep
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 14:30 - 15:30 uurNAVO PA - NATO PA Visit The Hague - Final Meeting (on-line)
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 17:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 16:00 - 16:30 uurVoorbereidingswerkgroep Rondetafelgesprek Pensioen Verevening en Governance (wordt verplaatst naar 17 april 2018 te 13.00-13.30 uur)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Monitoring Committee
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 10:30 - 11:00 uurWerkgroep vacaturevervulling collegelid Algemene Rekenkamer (alleen voor leden wgr.)
Economische Zaken en Klimaat
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep inwinnen juridisch advies over de gaswinning uit het Groningenveld
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - online secretaries of delegation meeting
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights (geannuleerd door de Parliamentary Assembly of the Council of Europe ivm de wereldwijde uitbraak van het Coronavirus)
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurVoorbereidingsgroep stelselvraagstukken ouderenzorg
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Jacht - VERPLAATST
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurVergadering van de tijdelijke commissie evaluatie Wet Parlementaire Enquête
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 12:30 - 13:30 uurIPU - Vergadering
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 15:15 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema VWS 'wachtlijsten en wachttijden in de zorg'
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 13:00 - 18:00 uurIPU - 12PLUS Virtual Meeting
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:00 - 14:30 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:30 uurNAVO PA - Webinar - The 2022 Madrid NATO Summit: Main Outcomes
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 12:00 - 13:00 uurBijeenkomst Auditcomité (rapporteurs begrotingen en jaarverslagen in vaste commissies)
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurBespreking Voorontwerp Tijdelijke huisvesting Tweede Kamer
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurVergadering commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven (verplaatst naar 18.00 uur)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 10:00 - 10:30 uurVoorbereidingsgroep Ontwerpbegroting Transitiefonds landelijk gebied en natuur
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:30 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep Big Data in de landbouw, tuinbouw en visserij
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:30 - 12:30 uurWerkgroep bijeenkomst Veranderende Arbeidsmarkt (geannuleerd)
politieke voorbereidingsgroep IPC GBVB
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC GBVB/GVDB
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Rules of Procedure, Immunities and Institutional Affairs
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep ADR ivm grote projecten
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Equality and Non-Discrimination to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development meeting to be held by videoconference (tbc)
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurVoortzetting presentatie Structuurontwerp Renovatie Binnenhof
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 16:15 - 17:45 uurBijeenkomst begeleidingscommissie en Rathenau instituut mbt onderzoek invloed technologische ontwikkelingen op de arbeidsmarkt
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:30 - 12:15 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Europese Zaken
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVergadering Rapporteurschap rechtsstatelijke ontwikkelingen in de Europese Unie
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep Mest - tot nader order uitgesteld
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:30 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on the Honouring of Obligations and Commitments by Member States of the Council of Europe (Monitoring Committee) meeting to be held by videoconference
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 15:00 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Rules of Procedure, Immunities and Institutional Affairs
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep Knooppunten internationaal trein- en vliegverkeer
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights meeting to be held by videoconference
Justitie en Veiligheid
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Cybercrime/online delicten
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 15:45 - 16:15 uurKennisagenda:werkgroep Persoonsgerichte sancties op mensenrechtenschendingen
Financiën
Tijd vergadering 16:00 - 16:45 uurUitwerking motie Slootweg en Grinwis onderzoek barrières Europese kapitaalmarkt
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Economische Zaken (2012-2017)
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurDelegatievergadering werkbezoek Italië
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 08:30 - 10:30 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 13:15 - 13:45 uurVoorbereidingsgroep adviesaanvraag toetsingskader NLA
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:30 - 11:30 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:45 - 10:45 uurVoorbereidingsgroep Kringlooplandbouw - verplaatst naar 13/11 om 13.00 uur
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 16:00 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep leven Lang Ontwikkelen: bespreken tussenrapport Panteia
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:15 - 13:45 uurVoorbereidingsgroep RTG Voorstel van wet van het lid Thieme tot wijziging van de Wet dieren in verband met de invoering van een algehele plicht tot bedwelming van dieren voorafgaand aan de slacht (34 908)
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep uitwerking Motie lid Joseph over een analyse van de juridische risico's en de aansprakelijkheid bij invaren Wet toekomst pensioenen
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:30 - 18:30 uurWerkgroep 'Veranderende arbeidsmarkt'
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Plantgezondheid
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee meeting
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 09:00 - 14:00 uurOnderhoud Interparlementair Koninkrijksoverleg juni 2014
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 16:30 - 18:30 uurNAVO PA - Standing Committee online meeting with co-chairs of the NATO SG's Group of Experts for NATO2030
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development meeting to be held by videoconference
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurIPC Taalunie - plenaire vergadering
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:30 - 16:15 uurVoorbereidingsgroep/rapporteurs Evaluatie en herziening Nitraatrichtlijn
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Virtuele bijeenkomst van het Defence and Security Committee (DSC)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination meeting to be held by videoconference
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 14:30 - 15:00 uurVoorbereidingsgroep Kennisagenda 2019: Vervolging en berechting van ISIS-strijders VERPLAATST
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:30 - 10:30 uurBenelux Parlement - Permanent Comité
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurNAVO PA - Joint meeting UNIC & PCNP
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 17:30 - 19:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Delegatievergadering via videoverbinding
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurvoorbereidingsgroep Rondetafelgesprek innovaties in de agrarische sector
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Conference
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 12:30 - 13:00 uurDelegatiebijeenkomst werkbezoek Parijs 5 t/m 7 januari 2020
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep Arbeidsmarkt in de Zorg
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 16:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep "Boerentafel"
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurVervolg bijeenkomst TCU
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurVoorbereidingsgroep veranderende arbeidsmarkt (geannuleerd n.a.v. maatregelen coronavirus)
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurBegeleidingscommissie pilot Burgersignalen
Economische Zaken en Klimaat
Tijd vergadering 11:00 - 12:30 uurEerste startgesprek met geselecteerde onderzoeksbureau tevredenheid schadeafhandeling
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurVoorbereidingsbijeenkomst rondetafelgesprek cao's
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Honouring of Obligations and Commitments
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs Verordening duurzaam gebruik gewasbeschermingsmiddelen
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 13:30 - 16:30 uurOVSE PA - Standing Committee meeting (on-line)
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurReguliere vergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening (PEFD)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Natuur en Stikstof (inclusief biodiversiteit)
politieke voorbereidingsgroep IPC GBVB
Tijd vergadering 08:30 - 22:30 uurInterparlementair conferentie over het Gemeenschappelijk Buitenlands- en Veiligheidsbeleid en het Gemeenschappelijk Veiligheids- en Defensiebeleid van de EU (GBVB/GVDB)
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurGezamenlijke vergadering i.v.m. het komend IPKO (gewijzigd aanvangstijdstip)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy meeting to be held by videoconference
Europese Zaken
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep extern onderzoek taken en functies Europese Commissie
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Parliamentary Network Women Free from Violence meeting to be held by videoconference
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurWerkgroep adviesaanvraag niet-letale steun aan niet-statelijke, gewapende groepen TIJDSTIP GEWIJZIGD NAAR 13.00-13.30 uur
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:15 - 13:45 uurVoorbereidingsgroep rapporteur Natuur
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek overheid als schuldeiser
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 11:30 - 12:15 uurVoorbereidingsgroep Integraal bereikbaarheidsbeleid (via videoverbinding)
politieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 10:00 - 10:30 uurVoorbereidingsgroep mobiliteitskeuzes spreekt met delegatie van het Rli over het Adviestraject Integrale bereikbaarheid
Financiën
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs belastingheffing digitale economie (Oudkamer)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:30 - 17:30 uurToelichting op het EU-besluitvormingstraject inzake herziening GLB (en MFK) - Aanvangstijd gewijzigd, begint nu om 16.00 uur
Financiën
Tijd vergadering 16:15 - 17:15 uurVoorbereidingsgroep Uitvoering van de motie-Leijten/Inge van Dijk
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep van de Juiste Zorg op de Juiste Plek.
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurGesprek rapporteur begroting/jaarverslag met IenW over informatiewaarde begroting
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on the Election of Judges to the European Court of Human Rights hybrid meeting
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Rules of Procedure, Immunities and Institutional Affairs to be held by videoconference
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 10:15 - 11:45 uurVergadering commissie voor de Werkwijze
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Mestbeleid
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Webinar the global economic crisis and the international response
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 12:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Bureau vergadering on-line
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 16:00 - 19:00 uurNAVO PA - Standing Committee (On-line)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:15 - 12:45 uurVoorbereidingsgroep Plantgezondheid
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep Arbeidsmarkt in de zorg
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Europese Zaken
Tijd vergadering 11:30 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep extern onderzoek taken en functies Europese Commissie
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep rapporteur Natuur
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep CBR (tot nader order uitgesteld n.a.v. maatregelen coronavirus)
Justitie en Veiligheid
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurVoorbereidingsgroep Cybercrime/online delicten
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 14:00 - 14:45 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek "onbenut arbeidspotentieel"
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights meeting to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 13:00 - 16:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Sub-committee on external relations: Joint Conference with IPA CIS/PACE/PA OSCE/PAM to be held by videoconference
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 10:00 - 18:00 uurControle eerste deel processen-verbaal Tweede Kamerverkiezing 2023
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 09:30 - 17:00 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
parlementaire enquêtecommissie Corona
Tijd vergadering 11:00 - 17:00 uurVergadering Parlementaire enquêtecommissie Corona
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons
politieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Tijd vergadering 09:00 - 18:00 uurInterparlementaire conferentie over stabiliteit, economische coördinatie en bestuur in de Europese Unie (de zogenoemde ‘Artikel 13’-conferentie)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:30 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep begrotingsrapporteurs
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurVerkenning commissie overstijgend kennisthema Voedsel
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 10:00 - 15:00 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurIPU - Bestuursvergadering
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Rules of Procedure, Immunities and Institutional Affairs meeting to be held by videoconference
politieke voorbereidingsgroep IPC GBVB
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC GBVB
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 12:00 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep Onderzoek Maasgouw
politieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
Tijd vergadering 16:00 - 16:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Conferentie biologische landbouw
Binnenlandse Zaken
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurVoorbereidingsgroep Staatscommissie parlementair stelsel
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 08:00 - 09:00 uurIPU - Vergadering 12 Plus Groep
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurBeneluxparlement - vergadering van het Benelux-team
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 08:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:00 - 16:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on the Honouring of Obligations and Commitments by Member States of the Council of Europe (Monitoring Committee) to be held by videoconference
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 10:00 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Delegatievergadering
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:15 - 17:45 uurVoorbereidingsgroep uitwerking Motie lid Joseph over een analyse van de juridische risico's en de aansprakelijkheid bij invaren Wet toekomst pensioenen
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 10:30 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep Hergebruik en recycling van bouwmaterialen
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurOVSE PA - Web- Dialogue "Humanitarian protection and Human Rights in conflict zones"
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Bureau of the Assembly
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
politieke voorbereidingsgroep IPC GBVB
Tijd vergadering 15:45 - 22:30 uurInterparlementair conferentie over het Gemeenschappelijk Buitenlands- en Veiligheidsbeleid en het Gemeenschappelijk Veiligheids- en Defensiebeleid van de EU (GBVB/GVDB)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 09:00 - 22:00 uurReguliere vergadering van de commissies voor Europese Zaken van nationale parlementen (Plenaire COSAC-bijeenkomst)
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 16:00 - 16:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Economische Zaken en Klimaat
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurOverleg voorbereidingsgroep Klimaat en Energie
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 16:15 - 16:45 uurGezamenlijke vergadering ter voorbereiding op het IPKO
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Monitoring Committee to be held by videoconference
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 18:00 - 19:00 uurVergadering commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven (verplaatst naar 15.00 uur)
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Standing Committee meeting On-line
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep vergunningverlening agrarische bedrijven
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsbijeenkomst RTG cao's
parlementaire ondervragingscommissie Kinderopvangtoeslag
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurAanbieding eindverslag
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurVoorbereidingsgroep RTG internationalisering
Buitenlandse Zaken
Tijd vergadering 16:30 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep kennisagenda Godsdienstvrijheid
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Monitoring Committee
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 17:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurStartbijeenkomst voorbereidingsgroep Betalen naar gebruik
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 16:00 - 17:00 uurOVSE PA - Online meeting of the Committee on Migration
Financiën
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep onderzoek toepassing artikel 3.1 CW/voorbereiding ontbijtbijeenkomst (Vondelingkamer)
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 13:00 - 17:30 uurTijdelijke Commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema 'Menselijke maat'
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Webinar on “NATO’s Response to COVID-19”
politieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
Tijd vergadering 17:30 - 18:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Standing Committee meeting by videoconference
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 16:00 - 17:30 uurBijeenkomst begeleidingscommissie en Rathenau instituut mbt onderzoek invloed technologische ontwikkelingen op de arbeidsmarkt
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 10:15 - 16:30 uurIPC Taalunie - plenaire vergadering
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVergadering commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 13:00 - 18:00 uurTijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:15 - 12:45 uurVoorbereidingsgroep Big Data in de landbouw, tuinbouw en visserij - verplaatst naar 11 maart 2020
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 11:30 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep Kennisthema achterstanden
parlementaire enquêtecommissie Corona
Tijd vergadering 11:00 - 17:00 uurVergadering Parlementaire enquêtecommissie Corona
Financiën
Tijd vergadering 14:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep parlementaire ondervraging toeslagen
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:30 - 12:30 uurBenelux Parlement - Commissievergadering
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 09:30 - 10:30 uurVergadering van de tijdelijke commissie Evaluatie Wet Parlementaire Enquête
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 10:00 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep Kennisthema potentie culturele sector
tijdelijke commissie Benoeming Nationale ombudsman
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurBijeenkomst Tijdelijke Commissie Benoeming Nationale ombudsman
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 16:30 - 18:00 uurDiverse aspecten tijdelijke huisvesting (gewijzigd tijdstip)
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:30 uurNAVO PA - Rose-Roth Webinar on "The South Caucasus Post-Pandemic"
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurNAVO PA - Webinar on Political Upheaval in Belarus: Prospects for Democracy and Implications for European Security
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:00 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee enlarged to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science, Education and Media
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights meeting (Hybride)
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurVoorbereidingsgroep Lessen Scandinavische landen zorgtaken en langdurige zorg
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurVergadering commissie voor de Werkwijze
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science, Education and Media meeting to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 00:01 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Monitoring Committee, convocation meetings
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 08:00 - 23:59 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Monitoring Committee, convocation meetings
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurOverleg vervolg of afronding kennisagenda thema Groeipotentie culturele en creatieve sector
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:30 uurNAVO PA - Rose-Roth Webinar on the South Caucasus (on-line)
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Monitoring Committee to be held by videoconference
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 11:30 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema 'Rondkomen'
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:15 - 18:00 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:15 - 18:15 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 14:30 - 17:15 uurBegrotingsbijeenkomst voor Kamerleden
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 13:00 - 17:00 uurBenelux - Youth Forum (hybride)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:30 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Political Affairs and Democracy meeting to be held by videoconference
Justitie en Veiligheid
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Cybercrime / online delicten
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep uitwerking Motie lid Joseph over een analyse van de juridische risico's en de aansprakelijkheid bij invaren Wet toekomst pensioenen
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep opzet RTG jonge makers
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 10:00 - 10:30 uurVoorbereidingsgroep Natuur en Stikstof (inclusief biodiversiteit)
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 16:30 - 17:15 uurGezamenlijke delegatievergadering i.v.m. IPKO
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurOVSE PA - Web-based seminar on Parliamentary Dialogue on political and security issues: “COVID’s Impact on Conflicts in the OSCE region” (Via Cisco Webex videoconferencing)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 10:30 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Natuur/Natura 2000
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 10:00 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurVoorbereidingsgroep RTG Rekenkundige ondergrens bij het berekenen van stikstofdepositie van individuele projecten
algemene commissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep kennisagenda thema Handel
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:15 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Inkomsten en verdienmodel (digitaal overleg)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development (geannuleerd door de Parliamentary Assembly of the Council of Europe ivm de wereldwijde uitbraak van het Coronavirus)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:00 - 15:15 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the No Hate Parliamentary Alliance to be held by videoconference
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurIPC Taalunie - Bureau vergadering (online)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Presidential Committee
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurVoorbereidingsgroep/rapporteurs GLB post 2027
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep Circulair bouwen
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 14:30 - 16:00 uurIPU - Webinar: Lessons from the COVID-19 pandemic to enhance the role of parliaments in disaster risk reduction
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:30 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Uitvoerbaarheid van beleid op het boerenerf
commissie voor het onderzoek van de Geloofsbrieven
Tijd vergadering 10:00 - 18:00 uurControle processen-verbaal Europese Parlementsverkiezingen (Statenpassage)
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee meeting
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep lumpsumfinanciering
tijdelijke commissie Benoeming Nationale ombudsman
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurBijeenkomst Tijdelijke Commissie Benoeming Nationale Ombudsman
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science, Education and Media meeting to be held by videoconference
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 09:15 - 10:15 uurTijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
parlementaire enquêtecommissie Corona
Tijd vergadering 11:00 - 17:00 uurVergadering Parlementaire enquêtecommissie Corona
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Leven Lang Ontwikkelen
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development to be held by videoconference
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurVoorbereidingsgroep Zuid-Afrikaanse Delegatie (commissie Water)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag (hybride)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep kennisthema vergunningverlening en juridische houdbaarheid van gebiedsgerichte processen- VERPLAATST
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 09:45 - 13:00 uurTijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep Achterstallig onderhoud infrastructuur
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 21:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Seminar Istanbul Convention
Financiën
Tijd vergadering 11:15 - 12:15 uurRapporteurs monetair beleid met Studiegroep ECB (Rommekamer D3.20)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 16:00 - 16:45 uurToelichting op het EU-besluitvormingstraject inzake herziening GLB (en MFK)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurPresentatie rapporteurs over hun bevindingen inzake de Verantwoording SZW 2016
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 18:30 - 19:00 uurIPU - Delegatievergadering
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurIPU - Countering Terrorism and Violent Extremism (in person)
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 11:30 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep benoemingsprocedure Algemene Rekenkamer
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 12:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination meeting to be held by videoconference
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurVoorbereidingsgesprek Startgesprek Panteia Leven Lang Ontwikkelen
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
Financiën
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep voor het rondetafelgesprek over de Tax Governance Code (besloten)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons
tijdelijke commissie Benoeming Nationale ombudsman
Tijd vergadering 12:00 - 13:00 uurBijeenkomst Tijdelijke Commissie Benoeming Nationale Ombudsman
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Legal Affairs and Human Rights to be held by videoconference
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Duurzame brandstoffen, luchtvaart en scheepvaart
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs over jaarverslag 2021 LNV
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 12:15 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Legal Affairs and Human Rights to be held by videoconference
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 10:30 - 13:30 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 11:00 - 16:00 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse TaalunieTaalunie - Plenaire vergadering
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 17:15 - 18:45 uurBijeenkomst TCU (videoconferentie)
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 15:30 - 17:00 uurBespreking Structuurontwerp Renovatie Binnenhof
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on the Election of Judges to the European Court of Human Rights (Hybride)
Defensie
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs Jaarverslag Defensie 2018
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:00 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons to be held by videoconference
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 12:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science, Education and Media meeting to be held by videoconference
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 18:00 uurOVSE PA - Webinar on Parliamentary Web Dialogue on the topic of “Parliamentarians & Journalists: Partners Against Corruption' (Cisco Webex video-conferencing)
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 10:30 - 11:00 uurVoorbereidingsgroep RTG Straatintimidatie
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 13:15 - 13:45 uurVoorbereidingsgroep Mobiliteitskeuzes (via videoverbinding)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 16:00 uurParlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurGezamenlijk delegatieoverleg met Eerste Kamer voorbereiding IPKO
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 16:00 - 16:30 uurGesprek rapporteur Peter De Groot (VVD) over de begroting IenW
Financiën
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurWerkgroep begroten en verantwoorden (incl. Beweren en Bewijzen) (per videoverbinding)
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 11:00 - 16:00 uurInterparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurIPU - Bestuursvergadering
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 18:00 - 19:15 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
algemene commissie voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Tijd vergadering 11:30 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep kennisagenda thema Migratie
Europese Zaken
Tijd vergadering 15:00 - 16:00 uurRapporteurs: EU-uitbreiding over de rol van het ministerie van Buitenlandse Zaken in toetredingsonderhandelingen
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 12:30 uurOVSE PA - Web-Conference UK House of Lords on Protecting unaccompanied child refugees
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek werkende armen
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurVoorbereidingsbijeenkomst RTG Toekomst van het pensioenstelsel
commissie voor de Werkwijze
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurVergadering commissie voor de Werkwijze
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Presidential Committee
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep kennisthema 'Menselijke maat' (via Teams)
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 17:00 - 17:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:30 - 18:00 uurOVSE PA - Parliamentary Web Dialogue on the topic of “Countering Terrorism and Violent Extremism amidst the COVID-19 Pandemic
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 13:30 - 14:30 uurDe vergadering van de werkgroep Positionering is verplaatst naar woensdag 20 april 2022 (van 15.30 uur tot 16.30 uur).
Financiën
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep onderzoek toepassing artikel 3.1 CW (Oudkamer)
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 13:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Seminar Alternatives to the immigration detention of children from a legal, practical and implementation perspective
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:15 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep Gemeenschappelijk Landbouwbeleid
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights meeting to be held by videoconference
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurOVSE PA - Web Dialogue on "From the Arctic to global: the political role in addressing climate change"
Financiën
Tijd vergadering 12:30 - 13:30 uurVoorbereidingsgroep rapporteurs toepassing artikel 3.1 CW 2016 (Oudkamer)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep EU-rapporteurschap verordening natuurherstel
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 09:30 - 10:30 uurEerste bijeenkomst van de werkgroep inzake positionering van de commissie voor de Verzoekschriften en Burgerinitiatieven [geannuleerd)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 16:15 - 16:30 uurVoorbereidingsgroep RTG Wetsvoorstel arbeidsmarkt in balans (Wab)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 12:15 - 13:15 uurVoorbereidingsgroep Natuur en Stikstof (inclusief biodiversiteit)
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 15:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:15 - 13:30 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Voorstel van wet van het lid Thieme tot wijziging van de Wet dieren in verband met de invoering van een algehele plicht tot bedwelming van dieren voorafgaand aan de slacht - aansluitend aan op...
Financiën
Tijd vergadering 10:30 - 11:30 uurWerkgroep vacaturevervulling collegelid Algemene Rekenkamer - vergadering
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 14:00 - 16:00 uurIPU - Webinar for Parliamentarians on COVID-19 response and the Sustainable Development Goals (SDGs)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Legal Affairs and Human Rights
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on the Election of Judges to the European Court of Human Rights
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 13:30 - 14:00 uurVoorbereidingsgroep kennisversterking kansengelijkheid / onderwijsachterstandenbeleid
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 12:00 - 13:00 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Veiligheidsaspecten arbeidsomstandigheden luchtvaart
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 17:00 uurBenelux parlement - Conferentie Oostende
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 16:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Culture, Science Education and Media meeting to be held by videoconference
tijdelijke commissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 10:00 - 12:00 uurVergadering Tijdelijke commissie voor Fraudebeleid en Dienstverlening
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Training seminar: Monitoring places where children are deprived of their liberty as a result of immigration procedures
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development meeting to be held by videoconference (to be confirmed)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 18:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Standing Committee
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 12:00 - 16:00 uurIPU - 12 Plus Group preparing the Assembly in May
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 09:00 - 17:30 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Gegevensuitwisseling in het armoede- en schuldendomein
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 15:30 - 16:00 uurVoorbereidingsgroep uitwerking motie Joseph (32043-632)
delegatie naar de Benelux Parlementaire Assemblee
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:15 - 17:30 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination - No Hate Alliance - Parliamentary Conference
bouwbegeleidingscommissie
Tijd vergadering 16:30 - 18:00 uurBeslispunten Voorlopig Ontwerp Renovatie Binnenhof (bij 40% gereed) WORDT TOT NADER ORDER UITGESTELD
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 17:30 - 18:00 uurVoorbereidingsgroep kennisthema vergunningverlening en juridische houdbaarheid van gebiedsgerichte processen
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 10:00 - 12:00 uurBijeenkomst TCU (videoconferentie)
politieke voorbereidingsgroep IPC Energie
Tijd vergadering 17:15 - 18:15 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Energie
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Tijd vergadering 12:30 - 17:30 uurVergadering parlementaire enquêtecommissie Fraudebeleid en Dienstverlening
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep Kansenongelijkheid, onderwijsachterstanden en segregatie
commissie voor de Rijksuitgaven
Tijd vergadering 12:30 - 14:00 uurBesloten Bijeenkomst Auditcomité (rapporteurs begrotingen en jaarverslagen in vaste commissies) (D3.22 Dreeskamer)
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 16:00 - 18:00 uurOVSE PA - Webinar on Parliamentary Web Dialogue on the topic of “Protecting refugees and migrants during the pandemic: Camps and closed centres under lockdown (Cisco Webex video-conferencing)
tijdelijke commissie Aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 13:00 - 15:00 uurTijdelijke Commissie Aardgaswinning Groningen
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurVoorbereidingsgroep Kringlooplandbouw
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 11:00 - 12:00 uurVoorbereidingsgroep voor invulling van het prioritaire kennisthema Programma Aanpak Stikstof (PAS)
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 17:00 uurNAVO PA - Virtuele bijeenkomst van het Economics and Security Committee (ESC)
nederlandse Groep van de Interparlementaire Unie
Tijd vergadering 18:00 - 19:30 uurIPU - IPU Algemene Leden vergadering
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep ‘Uitvoerbaarheid van beleid op het boerenerf’
Financiën
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurWerkgroep begroten en verantwoorden (per videoverbinding)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 08:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Equality and Non-Discrimination
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 16:30 uurNAVO PA - Webinar on "The crisis in Nagorno-Karabakh"
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en West-Europese Unie
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of the Committee on Equality and Non-Discrimination
commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Tijd vergadering 14:30 - 15:15 uurWerkwijze van de commissie voor de Verzoekschriften en de Burgerinitiatieven
Financiën
Tijd vergadering 08:30 - 10:00 uurOntbijtbijeenkomst ‘Laagdrempelige Onafhankelijke Fiscale Rechtshulp in Nederland’
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 15:00 - 15:30 uurVoorbereidingsgroep rondetafelgesprek Vierdaagse werkweek
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 12:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Bureau of the Assembly
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 14:00 - 14:30 uurVoorbereidingsgroep Monitor Brede Welvaart
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 10:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Committee on Migration, Refugees and Displaced Persons meeting to be held by videoconference
Financiën
Tijd vergadering 16:30 - 17:00 uurWerkgroep werving buitengewoon collegelid Algemene Rekenkamer - vooroverleg
interparlementaire commissie inzake de Nederlandse Taalunie
Tijd vergadering 10:30 - 17:00 uurIPC Taalunie - Plenair
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 15:00 - 15:45 uurVoorbereidingsgroep kennisthema Natuur en Biodiversiteit
parlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Tijd vergadering 11:00 - 14:00 uurparlementaire enquêtecommissie aardgaswinning Groningen
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:00 - 09:30 uurVoorbereidingsgroep RTG Stand van de uitvoering sociale zekerheid en de knelpuntenbrieven van UWV en de SVB
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:00 - 14:00 uurRapporteurs begroting SZW 2020 (verplaatst naar 31 oktober 2019)
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 15:00 - 18:00 uurNAVO PA - Meeting of the Committee on the Civil Dimension of Security (CDS) on-line
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 17:00 - 18:00 uurVideoconferentie i.v.m. voorbereiding IPKO januari 2017
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurWerkgroep bijeenkomst Veranderende Arbeidsmarkt
Infrastructuur en Waterstaat
Tijd vergadering 11:15 - 11:45 uurVoorbereidingsgroep Gezondheid borgen in het VTH-stelsel
Justitie en Veiligheid
Tijd vergadering 09:30 - 10:00 uurVoorbereidingsgroep RTG Privacy bescherming en internetbedrijven
Volksgezondheid, Welzijn en Sport
Tijd vergadering 17:00 - 17:30 uurVoorbereidingsgroep Scandinavische lessen zorgtaken en langdurige zorg
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 16:00 - 17:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - delegatievergadering/voorbereiding 2ste deelsessie PACE (hybride)
politieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
Tijd vergadering 18:00 - 18:45 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC COSAC
tijdelijke commissie Uitvoeringsorganisaties
Tijd vergadering 11:00 - 13:00 uurBijeenkomst TCU (Videoconferentie)
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 12:30 - 13:30 uurBeneluxparlement - bijeenkomst Permanent Comité (on-line)
politieke voorbereidingsgroep IPC Mensenhandel
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurEvaluatie Interparlementaire Conferentie Mensenhandel
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 09:00 - 17:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
tijdelijke commissie Evaluatie WPE
Tijd vergadering 09:30 - 10:15 uurVergadering van de tijdelijke commissie evaluatie Wet Parlementaire Enquête (TCEWPE)
Europese Zaken
Tijd vergadering 09:00 - 10:00 uurVoorbereidingsgesprek rapporteurs EU-uitbreiding met Gert-Jan Koopman EC Europa
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 10:00 - 10:30 uurVoorbereidingsgroepen rondom Maasgouw
Financiën
Tijd vergadering 14:30 - 15:00 uurVoorbereidingsgroep (Projectgroep) activiteiten verantwoording (evaluatie)
Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit
Tijd vergadering 14:00 - 15:00 uurOverleg met rapporteurs jaarverslag over opzet en inhoud
politieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurPolitieke voorbereidingsgroep IPC Artikel 13
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 11:00 - 11:30 uurGesprek over herinvoering basisbeurs met voorbereidingsgroep
Financiën
Tijd vergadering 17:30 - 18:30 uurWerkgroep vacaturevervulling collegelid Algemene Rekenkamer
delegatie naar de OVSE-Assemblee
Tijd vergadering 14:30 - 17:00 uurOVSE PA - Third Meeting of the OSCE Parliamentary Assembly "Call for Action - Helsinki +50 Process (on-line)
delegatie naar de NAVO-Assemblee
Tijd vergadering 08:30 - 09:30 uurNAVO PA - NAVO-delegatievergadering
Koninkrijksrelaties
Tijd vergadering 09:00 - 16:00 uurInterparlementair Koninkrijksoverleg juni 2014
delegatie naar de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad
Tijd vergadering 10:00 - 13:00 uurBenelux Parlement - Commissiedag
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 14:30 - 15:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Meeting of Secretaries of Delegations (on-line)
delegatie naar de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa
Tijd vergadering 09:30 - 13:00 uurParlementaire Assemblee Raad van Europa - Bureau meeting (Hybrid)
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep Staatscommissie Demografische Ontwikkelingen 2050
Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Tijd vergadering 13:00 - 13:30 uurTweede delegatiebijeenkomst werkbezoek Parijs 5 t/m 7 januari
Financiën
Tijd vergadering 11:15 - 11:45 uurVoorbereidingsgroep kennisthema herziening toeslagenstelsel (wordt verplaatst).
Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
Tijd vergadering 12:00 - 12:30 uurVoorbereidingsgroep Wetenschapsbeleid